Vítězem 2. Pyramidy mistrů 2012 je Filip Gavlas (2. dan) z Frýdku-Místku
2kec9fot.bmp
1. závody u nás, kde se můžeme podívat na jedny z největších borců v Taekwon-do u nás v republice! Vše bez rozdílů vah! Střetávají se zde reprezentanti České republiky s řadovými závodníky! Pyramida se každým kolem mění, kdy vždy 4 poražení z prvního kola se vyřazují a nahrazují jinými závodníky. Vždy se můžete těšit na kvalitní zápasy.
fiala vojtěch P+.jpg
adam chlebek.jpg
Fiala Vojta vs. Chlebek Adam
Vojta o svém soupeři:
Adam o svém soupeři: Určitě ho respektuji, tak jako každého soupeře s kterým bojuji. Skvěly bojovník a hlavně hodně emotivní, což má také vliv na jeho skvěle výkony.
Martin Kosík +.jpg
šimeček filip +.jpg
Kosík Martin vs. Šimeček Filip
Martin o svém soupeři:   Filipův "Šíma" styl je hodně o tvrdosti, což jej dělá pro Tk-d příliš pomalým a statickým. Avšak naopak jedna jeho rána může rozhodnout leckteré zápasy. Je dost nepříjemný ím, že přes všechny inkasované rány jde stále dopředu. Já si na Filipa věřím na hbitým pohybem v ringu a dobrým načasováním technik.
Filip o svém soupeři:   
Gavlas Filip +.jpg
zach.jpg
Gavlas Filip vs. Zach Milan
Filip o svém soupeři:   Milana jsem viděl jen párkrát na ringu a hned jsem si ho zapamatoval. Výborný pohyb, rychlé techniky, přehled...opět nesnadný soupeř do prvního kola, ale na souboj se těším :) ...možná přijde opět řada na šachy :D
Milan o svém soupeři:   Myslím si že Filip je velmi zkušeným závodníkem a nebude lehké proti němu vyhrát, Má hodně rychlé nohy ale udělám všechno pro to abych ho porazil. :)
vrchac pyramida.jpg
svoboda+.jpg
Vrchovecký Jan vs. Svoboda Patrik
Honza o svém soupeři:
Patrik o svém soupeři: Souboj s Vrcháčem je pro mě pokaždé výzvou. Teď o to větší, protože má formu z Evropy a je motivovaný z minulé pyramidy. Hra může začít
kosík.bmp
Rozhovor s historicky 1. vítězem pyramidy, MARTINEM KOSÍKEM

základní info
Věk: 28 let
Váha: 72 kg
TS: 1. dan
Oddíl: Frýdek- Místek
HLAVNÍ SPONZOŘI
1829b.jpg
sosoom.bmp
hayashi.bmp
kimex.bmp
ceska-bezpecnostni-agentura_1221857.jpg
MLT na youtube
MLT T.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one