Taekwon-do ITF Karviná

Untitled 1.bmp

Karviná

Počet obyvatel:              cca 60 000

Katastrální výměra:        57,49km2

Zajímavost:                     80% obyvatel bydlí bytových jednotkách

O městě:  Karviná se nachází ve Slezsku a částečně sdílí severní hranici s našimi polskými sousedy. Protéká zde řeka Olše a je poblíž pohoří Beskydy. Karviná má strategicky velice výhodnou polohu a byla důležitým centrem na obchodní stezce Uhry -> Pobaltí.  Díky toho se dnes můžeme kochat jak zámkem Fryštát, tak i mnoha dalšími památkami v oblasti.  Po nálezu černého uhlí nastal další velký rozmach tohoto města.

http://www.karvina.cz/

Taekwon-do ITF Karviná

Vstup do svazu:               9.12.2002

Vedoucí:                          Kamil Šamal

Začátky školy Taekwon-do ITF Karviná se píší již v letech 1999, kdy se Frýdecko-Místečtí cvičenci, v čele s Kamilem Šamalem, rozhodli rozšířit Taekwon-do do svého rodného města, Karviné. V roce 2002 se Karviná plně osamostatnila a prosperovala. Cvičilo zde mnoho kvalitních studentů, kteří jistě pomohli oddílu při vzestupu. Roku 2006 se Karvinské Taekwon-do  rozrostlo do Havířova, kde rovněž nalezla mnoho kvalitních cvičenců. Dnes patří mezi velice kvalitní školy v republice a studenti z Karviné se uplatnili i na světových závodech s dobrými výsledky.

www.karvina.taekwondo.cz

adam chlebek.jpg
pochtiol jan.jpg
olik.jpg
martin madej.jpg
petr rakus.jpg
honza petr.jpg
Figa Patrik +.jpg
šamal kamil +.jpg
+wlaka.jpg

Všeci naši dohromady:

Chlebek Adam,   Pochtiol Jan,   Madej Martin,    Ženatík Oliver,    Rakus Petr,    Wlaka Jiří,    Šamal Kamil,    Petr Jan,    Figa Patrik
HLAVNÍ SPONZOŘI
1829b.jpg
sosoom.bmp
hayashi.bmp
kimex.bmp
ceska-bezpecnostni-agentura_1221857.jpg
MLT na youtube
MLT T.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one